BMW переглядає систему позначення моделей

BMW вже давно використовувала літеру “i” наприкінці назв своїх моделей, наприклад, 325i, 540i тощо. Спочатку цей індекс слугував для розрізнення автомобілів з інжекторним упорскуванням палива від їхніх карбюраторних побратимів, які мали трицифрове позначення серії та об’єму двигуна. Але карбюратори давно залишились у минулому, а тепер у BMW існує окремий електропідрозділ “i”. Тож після десятиліть використання, баварський виробник вирішив відмовитися від літери “i” наприкінці назв моделей з ДВЗ.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • BMW переглядає систему позначення моделей

  Інформацію підтвердив керівник БМВ у розмові з BMWBlog. Видання зауважило, що наступне покоління X3 отримає модель M50, тоді як поточна версія пропонується як M40i. Бернд Кьобер, старший віце-президент з питань бренду та управління продукцією БМВ, а також керівник Connected Company, повідомив BMWBlog, що тепер автовиробник хоче, аби літера “i” асоціювалася виключно з електромобілями.

  BMW переглядає систему позначення моделей

  Неважко зрозуміти, чому деякі клієнти можуть заплутатися, коли БМВ продає повністю електричний i5 та бензиновий 540i. Звісно, використання малої літери “i” наприкінці назви моделі – це данина традиції, але підрозділ електромобілів “i” також став добре відомою одиницею. Більше того, це одна з найкращих систем позначень в електрокарах. Наприклад, назва i5 чітко вказує на те, що йдеться про електричну 5-ту серію.

  BMW переглядає систему позначення моделей

  Наразі невідомо, коли літера “i” зникне з назв інших бензинових моделей БМВ. Звичайно, буде трохи дивно бачити просто “330” на задній частині 3-ї серії, адже “i” наприкінці стала такою звичним елементом. Наскільки пам’ятає автор, останнім разом, коли ми бачили подібні позначення БМВ в США, була середина 1980-х років з моделлю 325 eta, яка використовувала тихохідний шестициліндровий двигун M20 з великим ходом поршня.

  BMW переглядає систему позначення моделей

  Цікаво, що деякі з цих інжекторних автомобілів мали позначення просто 325, тоді як інші – 325e. Також БМВ використовувала літеру “d” для позначення дизельних автомобілів, хоча вже деякий час їх не пропонують в США.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше