“Безпека на дорозі: Як уникнути негоди зі сильним вітром”

Осіння погода завжди приносить нам сюрпризи, і серед них можуть бути й сильні вітри. Але автомобілісти не бояться вітру, чи не так?

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Спочатку здається, що в затишному салоні автомобіля ми в абсолютній безпеці від будь-яких негод. Проте не дайте цій ілюзії оманити вас. Вітер – це потужна сила, і в окремих випадках він може кидати автомобіль, ніби це м’яч. Щасливо, в Україні такі урагани – рідкість. Але навіть під час звичайного вітру автомобілістам слід бути обачними, оскільки вітер може призвести до серйозних неприємностей.

  Безпека на дорозі

  Найбільшою загрозою від вітру для автомобілістів є не сам вітер, а те, що він може кидати на автомобіль важкі та громіздкі предмети, включаючи великі рекламні щити, газетні кіоски та навіть дерева, які можуть падати масово в деяких містах.

  Ось декілька простих правил, які автомобілістам варто дотримуватися під час сильного вітру:

  1. Уникайте паркування поруч з великими рекламними щитами.
  2. Уникайте паркування в дворах старих будинків з багатьма надбудовами, антенами та супутниковими тарілками.
  3. Не рухайтесь по вулицях з великими кронами старих дерев.
  4. Якщо ваш автомобіль опиняється в області, де може бути обвал дерева або частин будівель, залишайтеся в салоні, не намагаючись за будь-яку ціну виїхати з цієї зони. Якщо дерево або якась конструкція впаде на ваш автомобіль, пригніться в салоні, адже важкі предмети можуть сильно пошкодити дах сучасного авто.

  Сильний вітер не є типовою небезпекою в нашій країні, але не забувайте, що він може призвести до серйозних негод. Якщо ви помітили, що автомобіль починає рухатися під впливом сильних поривів вітру, це сигнал, що ситуація стає небезпечною. У разі реальної загрози, такої як падіння дерева чи обвал частини будинку, пам’ятайте, що найбезпечніше – залишитися в салоні вашого автомобіля, поки не знайдете надійний притулок.

  Читайте також: Офіційна прем’єра кросовера Maybach EQS 680: Розкриття нового шедевру

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше