Автомобільне кладовище в США: знайдено старовинні ретроавто (Відео)

Велике автомобільне кладовище виявили в Сполучених Штатах, де сотні раритетних автомобілів вже роками вкриваються ржавчиною під відкритим небом. Зафіксовано відео з цим «ретроавтомогиллем» і опубліковано його на YouTube-каналі Auto Archaeology.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Автомобільне кладовище

  Mopar City: Сховище для Автомобільних Скарбів

  Це автомобільне кладовище розташоване в штаті Іллінойс поблизу Чикаго і отримало назву Mopar City, що перекладається як «місто Mopar». Ця назва виникла завдяки тому, що тут розташовані лише автомобілі, що належать до спортивного підрозділу концерну Chrysler Mopar. Власнику ділянки доведеться розпродати всю колекцію, оскільки територію потрібно очистити.

  Автомобільне кладовище

  Ретроавтомобілі 60-х і 70-х років

  На цьому авто-кладовищі зібрані вінтажні моделі Dodge і Plymouth, які вироблялися в 60-х та 70-х роках. Основну кількість представлених машин становлять Dodge Charger і Super Bee, а також Plymouth Road Runner і GTX кінця 60-х років. Тут можна знайти рідкісні спортивні версії R/T з двигунами об’ємом 6,3 і 7,2 літри.

  Автомобільне кладовище

  Рідкісні Dodge Challenger і Plymouth Barracuda

  Крім того, на цьому кладовищі ретроавто можна впізнати популярні моделі, такі як Dodge Challenger і Plymouth Barracuda, вироблені між 1970 і 1974 роками. Сьогодні ці автомобілі користуються великим попитом серед колекціонерів.


  Стан Ретроавто

  Стан більшості автомобілів, що знаходяться на цьому кладовищі, залишає бажати кращого, бо вони перебувають в поганому стані і ржавіють. Деякі з них навіть лишені двигунів та інших деталей. Однак є окремі автомобілі, які збереглися в кращому стані і можуть бути відреставровані.

  Читайте також: “Проблеми в автомобільному акумуляторі: ознаки проблем і дії на випадок виснаження”

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше