Австрія посилює контроль над дорожнім рухом: нові правила конфіскації автомобілів

В Австрії з’явилися нові правила, які передбачають жорсткіші заходи стосовно порушників правил дорожнього руху. Тепер органи дорожнього контролю мають право на тимчасове вилучення транспортних засобів у випадках значного перевищення швидкості.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Які порушення призводять до конфіскації?

  Конфіскація автомобіля стає можливою, якщо водій перевищує ліміт швидкості більш ніж на 60 км/год в зонах прибудинкової території або більш ніж на 70 км/год за її межами. У разі повторного порушення протягом чотирьох років, а також при перевищенні швидкості більш ніж на 80 км/год у прибудинковій зоні або більш ніж на 90 км/год за її межами, автомобіль конфісковується безповоротно.

  Австрія посилює контроль над дорожнім рухом: нові правила конфіскації автомобілів

  Додаткові покарання за порушення

  Окрім вилучення транспортного засобу, порушникам можуть бути призначені штрафи та інші заходи, спрямовані на запобігання майбутнім порушенням. В особливо серйозних випадках автомобіль може бути проданий на аукціоні.

  Загострення покарань з 2021 року

  З 2021 року в Австрії значно посилились заходи щодо порушників швидкісного режиму: штрафи зросли до 5000 євро, а терміни позбавлення водійських прав подвоїли.

  Мета нововведень

  Ці заходи є частиною ширшої кампанії зі збільшення безпеки дорожнього руху в країні. Австрія прагне знизити кількість смертельних випадків на дорогах вдвічі до 2030 року.

  Коментар міністерки

  Міністерка з питань захисту клімату Австрії, Леонора Гевесслер, зазначила: “Існує швидкість, при якій автомобіль перетворюється на зброю. Ми вирішили покласти край цьому, забезпечивши, щоб засоби скоєння злочинів були негайно вилучені у порушників, аби запобігти подібним випадкам у майбутньому”.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше