Audi готується до випуску нового компактного електромобіля

Генеральний директор Audi AG, Гернот Делльнер, оголосив про випуск нового найбільш компактного електромобіля в лінійці Audi.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • На фабричній нараді компанії в Інгольштадті, Гернот Делльнер представив нову електричну модель початкового рівня, розміром аналогічну до сучасного Ауді A3.

   

  В порівнянні з найменшим електромобілем Audi на сьогодні, Q4 e-tron, який має довжину 4 588 мм, Ауді A3 Sportback четвертого покоління має довжину 4 337 мм. Враховуючи тенденцію Ауді надавати парні номери своїм електромобілям, новинка може отримати назву A2 e-tron або A4 e-tron.

  Audi готується до випуску нового компактного електромобіля

  Точні терміни випуску компактного електромобіля Ауді наразі не визначені. Проте, за передбаченнями, вони можуть з’явитися між випуском більшої електричної моделі Q6 e-tron на платформі PPE (2024/2025 рік) та появою перших моделей бренду на новій платформі SSP (2027/2028 рік).

  За інформацією Automobilwoche, компактний електромобіль буде базуватися на платформі MEB концерну Volkswagen. Серійне виробництво заплановане на головному заводі Audi в Інгольштадті, де також будуть виготовлятися моделі Q6 e-tron і A6 e-tron. Починаючи з 2028 року, на цьому заводі будуть збиратися лише повністю електричні автомобілі.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше