Audi анонсував унікальний універсал A7 Avant на 2025 рік

Новинки автомобільної індустрії завжди викликають чималий інтерес, особливо коли мова йде про німецьких виробників зі світовим ім’ям. Одна з таких новин – анонс нової версії універсала від відомого бренду, запланований на 2025 рік. Цей автомобіль уже неодноразово потрапляв у об’єктиви фотокамер під час передсерійного тестування, що лише підігріває інтерес публіки.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Неофіційний погляд на майбутнє: віртуальний рендер нового універсала

  Талановитий віртуальний художник, відомий в соціальних мережах як Larson Design або lars_o_saeltzer, поділився своїм баченням майбутньої моделі Audi A7 Avant. Це не перший його проект, пов’язаний з автомобілями – до цього він вже представляв свої рендери нових моделей Q3 та Q5.

   

  Переглянути цей допис в Instagram

   

  Допис, поширений LARSONdesign (@lars_o_saeltzer)

  Audi A7 Avant нового покоління: суміш елегантності та інновацій

  У своїй роботі дизайнер представив Audi A7 Avant як великий універсал з м’яким гібридним та повноцінним гібридним двигунами, який виглядає значно привабливіше за поточну версію Audi A6 Avant. Таке переосмислення вже існуючої моделі показує потенціал лінійки та наголошує на її еволюції.

  Стратегічні зміни в номенклатурі Audi: від номерів до інновацій

  Audi вирішило оновити свою систему номенклатури, роблячи акцент на електрифікації та інноваціях. Згідно з новим підходом, автомобілі з традиційними двигунами внутрішнього згоряння та гібридні моделі отримають непарні номери в назвах, тоді як повністю електричні версії будуть позначені парними. Таке перевтілення відображає зміну фокусу компанії на більш екологічні та інноваційні рішення.

  Реалістичний рендер, що відображає майбутнє

  Рендер, створений Larson Design, відзначається високим ступенем реалізму. Він враховує всі деталі зовнішності, які стали відомі після появи знімків тестових прототипів у камуфляжі. Це демонструє глибоке розуміння художником останніх тенденцій у дизайні автомобілів та його здатність передбачати майбутнє автомобільної естетики.

  Висновок: майбутнє, яке обіцяє інновації та елегантність

  Нова модель Audi A7 Avant символізує не лише продовження успішної серії універсалів, але й втілення новітніх технологічних досягнень та дизайнерських рішень. Оновлення номенклатури моделей Audi наголошує на стратегічному зсуві компанії в бік електрифікації та інновацій, обіцяючи споживачам ще більшу ефективність та екологічність. Водночас, неофіційний рендер від Larson Design відкриває завісу над потенційним виглядом майбутньої моделі, викликаючи захоплення та очікування серед автомобільної спільноти.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше