Aston Martin відтерміновує електромобілі та робить ставку на гібриди

Автовиробники один за одним переглядають свої стратегії щодо електромобілів, і Aston Martin не виняток. Компанія нещодавно відклала запуск свого першого електромобіля на акумуляторах з 2025 до 2027 року. А тепер виконавчий голова компанії очікує продовжувати продаж автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння до 2030-х років, оскільки саме цього бажають клієнти.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Aston Martin відтерміновує електромобілі та робить ставку на гібриди

  Керівник компанії Лоренс Стролл заявив Autocar, що покупці Aston прагнуть автівок із “звуком та запахом” двигунів внутрішнього згоряння, і він вважає, що для них завжди буде ринок. Це одна з причин, чому автовиробник затримує випуск електромобіля. Він повідомив виданню, що націленість клієнтів Aston Martin на електромобілі дещо перебільшена, але перехід на електроприлади все одно відбудеться. Просто це займе більше часу, ніж планувалося.

  Aston Martin відтерміновує електромобілі та робить ставку на гібриди

  Проте майбутні Astons із двигунами внутрішнього згоряння матимуть часткову електрифікацію. Автовиробник зараз активно інвестує в технологію plug-in hybrid для своїх двигунів V-8 і V-12. Це допоможе їм відповідати все більш жорстким стандартам викидів, одночасно покращуючи характеристики своїх продуктів. Стролл заявив, що продаватиме їх доти, доки їх не заборонять.

  Aston Martin відтерміновує електромобілі та робить ставку на гібриди

  Перехід галузі на електромобілі продовжує стикатися з проблемами. Коливання та нестабільність попиту, високі ціни та відсутність зарядних інфраструктур стримують поширення електромобілів у багатьох регіонах, що ставить автовиробників у складне становище, оскільки деякі ринки переходять на електромобілі швидше за інші.

  Aston Martin відтерміновує електромобілі та робить ставку на гібриди

  Наприклад, у США продажі електромобілів за перші три місяці року були неоднозначними. Продажі електромобілів Volvo впали на 65 відсотків у першому кварталі 2024 року, тоді як поставки Mustang Mach-E зросли на 77 відсотків. Однак дані за перший квартал також показали бум гібридів: продажі нещодавно оновленого Prius зросли на 138 відсотків. Продажі гібридів Volvo зросли на 45 відсотків, тому схоже, що Aston Martin робить правильну ставку, інвестуючи в PHEV, як і інші преміум-бренди, наприклад Lamborghini.

  1 коментар
  1. […] машину Maybach, яке так і не побачило світ. Натомість, потужний підрозділ AMG працює над абсолютно новим електромобілем, який […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше