Alfa Romeo змінила назву свого нового кросовера

Тиждень для Alfa Romeo видався бурхливим. У понеділок компанія оголосила про зміну назви нещодавно презентованого позашляховика Milano на “Junior” під тиском італійського уряду.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Це рішення було ухвалене буквально за декілька днів після того, як міністр промисловості Італії Адольфо Урсо розкритикував Alfa Romeo за продаж автомобіля, виробленого за кордоном, під італійською назвою. Milano збирають на заводі Alfa Romeo в Тихи, що розташований у Польщі.

  Alfa Romeo змінила назву свого нового кросовера

  “Автомобіль під назвою Milano не може вироблятися в Польщі”, – заявив пан Урсо у четвер. “Це заборонено італійським законодавством.”

  Він посилається на законодавчий акт 2003 року, який стосується “товарів з італійською назвою”, що хибно видають себе за вироблені в Італії, згідно з Reuters.

  “Цей закон передбачає, що ви не можете надавати інформацію, яка вводить споживачів в оману”, – додав пан Урсо. “Отже, автомобіль під назвою Milano має бути вироблений в Італії. В іншому випадку це є введенням в оману, що не дозволено італійським законодавством.”

  Назва Milano є даниною поваги місту Мілан, де зародилася Alfa Romeo. Спочатку її використовували як назву для задньопривідного седана 75 з двигуном Busso V-6 на ринку Північної Америки, де він конкурував з такими автомобілями, як BMW 3 Series.

  Як і Milano, Junior є ще одним відродженням старої назви. Можливо, більш пасуюча для маленького кросовера початкового рівня, назва Junior використовувалася Alfa Romeo як рівень комплектації в середині 1960-х років для базових моделей купе серій Giulia 105 та 115.

  “Ми прекрасно усвідомлюємо, що цей епізод залишиться вписаним в історію бренду”, – заявив генеральний директор Жан-Філіп Імпарато в заяві, перекладеній з італійської. “Це велика відповідальність, але водночас і захоплюючий момент. Вибір нової назви Alfa Romeo Junior є абсолютно природним, оскільки вона тісно пов’язана з історією бренду і з самого початку була однією з наших улюблених, а також користувалася прихильністю публіки.”

  1 коментар
  1. […] – акумулятор на 81.0 кВт⋅год, що знижує ціну базової моделі електро Sprintera на 10 000 доларів США (приблизно 380 000 […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше