Alfa Romeo готує два надпотужних електромобіля

Це захоплюючі новини про майбутні плани Alfa Romeo щодо електрифікації своєї лінійки автомобілів. Запровадження нових технологій, таких як 800-вольтні установки та активні стабілізатори, обіцяє зробити їх електромобілі якіснішими та потужнішими.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Топові версії з потужністю близько 1000 к.с., здатні розганятися до сотні за близько 2 секунди, демонструють вражаючу потужність та швидкість. Крім того, використання платформи STLA Large від Stellantis, яка вже успішно використовується в Dodge Charger, вказує на те, що Alfa Romeo має намір побудувати свою майбутність на технологічних рішеннях, які доведені до успіху.

  Розширення сенсорного дисплея та впровадження проєкції на лобове скло з доповненою реальністю свідчать про те, що Alfa Romeo прагне не лише забезпечити своїх клієнтів потужними автомобілями, але й створити інноваційне та високотехнологічне відчуття в їх салонах.

  Захід випуску лише електромобілів з 2027 року свідчить про серйозний зобов’язання бренду Alfa Romeo стати ведучим у світі електричних автомобілів. Це може спричинити значний вплив на автомобільну промисловість, особливо в італійському секторі.

  Дджерело: .infocar

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше