24-метровий електробус Tzen 4 вийшов на дорожні випробування

Електричний двошарнірний автобус Tzen 4 відзначається не лише великою довжиною, але й інноваційною наземною зарядкою, яка може бути встановлена на зупинках під час маршруту або у депо.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • 24-метровий електробус Tzen 4 вийшов на дорожні випробування

  Розробка та побудова Tzen 4 здійснюється консорціумом компаній Van Hool, Kiepe Electric і Alstom для Île-de-France Mobilités, яка планує замовити такі електробуси для столичного регіону Іль-де-Франс у Франції.

  Van Hool відповідає за збірку кузова автобуса, Kiepe Electric – за акумуляторну систему, а компанія Alstom – за наземну зарядну систему SRS. Ця система працює автоматично з великою потужністю і, за словами Alstom, заряджає автобус “всього за кілька хвилин“. Зарядка може відбуватися або на зупинці під час руху автобуса, або у депо.

  24-метровий електробус Tzen 4 вийшов на дорожні випробування

  Це нове рішення для зарядки є подальшим розвитком системи зарядки для трамваїв. Alstrom відзначає перевагу SRS в тому, що для її роботи не потрібна надземна інфраструктура, і вона сумісна з будь-якими типами електричних автобусів.

  “Вже понад 20 років Alstom розробляє та впроваджує рішення для статичної та динамічної наземної зарядки без контактної мережі”, – сказав Жан-Батист Еймеуд, президент Alstom France. “Сьогодні я в захваті від цієї світової прем’єри: першого випуску автобуса Tzen 4, на 100% електричного, з подвійним зчленуванням, який заряджається на землі завдяки нашій перевіреній та інноваційній системі SRS”.

  Нажаль, потужність зарядної системи SRS для прототипу Tzen 4 компанія Alstom не уточнює. У 2019 році згадувалося про 200 кВт для прототипу завдовжки 12 метрів, представленого в іспанському місті Малага.

  Управління громадського транспорту Île-de-France Mobilités уклало контракт із консорціумом Van Hool, Kiepe Electric і Alstom на будівництво парку електричних двошарнірних автобусів зі статичною системою заряджання SRS у 2021 році. Подовжені автобуси будуть використовуватися на двох нових лініях швидкісного автобусного транспорту (BRT) між Вирі-Шатійон і Корбей-Ессонн, а також між Парижем і Шуазі-ле-Руа. Додаткова рамкова угода від 2022 року допускає придбання щонайменше 56 одиниць таких автобусів.

  Двошарнірні автобуси завдовжки 24 метри поєднують переваги як трамвая, так і автобуса. Вони можуть вмістити до 140 пасажирів, рухаються на електротягу без контактної мережі, а також генерують менше шуму, ніж трамвай.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше